mgr inż. Jacek Dzikowski
Psychoterapeuta, trener.


Psychoterapia indywidualna młodzieży i dorosłych oraz par i rodzin.

Psychoterapia grupowa i warsztaty.

 tel. +48 517 302 301

Jacek Dzikowski

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą oraz trenerem grupowym. Ukończyłem Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie, akredytowaną przez EAP i EAGT. Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą w terapii krótko i długoterminowej. Prowadzę terapię indywidualną i grupową oraz terapię par (również w systemie „para na parę” - para terapeutów z parą klientów). Mam praktykę w interwencjach kryzysowych, pracy z klientami uzależnionymi, odczuwającymi lęk, depresję oraz długotrwały smutek. Oferuję profesjonalne wsparcie w ramach konsultacji, procesów terapeutycznych oraz podczas prowadzonych przeze mnie różnych cykli rozwoju osobistego.

Jako członek PTPG (Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt) spełniam standardy Kodeksu Etycznego. Moją pracę poddaję stałej superwizji a także co miesięcznym procesom interwizyjnym. 

Jestem człowiekiem z pasją, pełnym energii i doświadczenia. Klientom gwarantuję anonimowość, dyskrecję, szacunek i zrozumienie w bezpiecznym kontakcie terapeutycznym. 

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Zapraszam Cię do spotkania i rozpoczęcia zmian w swoim życiu – nie ma co cierpieć ponad miarę, pozwól sobie być. 

- Jacek Dzikowski z cyklu „Mądrości własne”